Štandardy bytov

Naša ponuka je jedinečná nielen hotovými bytmi s vybavením podľa vlastného výberu, ale i možnosťou individuálneho interiérového riešenia bytov. Všetky budú dokončené s kompletným vybavením, ktoré pozostávajú z interiérových dverí, obkladov, dlažieb, no i podlahových povrchov, ako aj zariaďovacích predmetov v kúpeľni a WC od spoločnosti GROHE a maľbou interiéru. Súčasťou zariadenia nie sú jedine svietidlá a kuchynská linka. Okná budú, samozrejme, nové no v historickom prevedení, čo znamená, že budú kopírovať pôvodné. Trojsklenné okná sa skladajú z dvoch rámov. Predný bude mať jedno sklo a zadný dvojsklo, čo zabezpečí výbornú tepelnú a zvukovú izoláciu.

Všetky byty budú vyhotovené ako hotové, čo je veľkým pozitívom. Vyhnete sa akýmkoľvek komplikáciám, ktoré súvisia s hlukom pri postupnom zariaďovaní bytových jednotiek ako napr. prerábanie vodovodných prípojok, premiestňovanie elektroinštalácie a ďalších murárskych a iných hlučných prác.


Neoceniteľnou výhodou je aj to, že v samotnej cene je zahrnutý projekt interiérového dizajnéra podľa vašich individuálnych predstáv aj následný kompletný servis realizácie. To znamená, že ak budete chcieť, sami sa s ním stretnete, poviete svoje požiadavky a on vám navrhne kompletný dizajnérsky projekt. A nielenže navrhne, ale dozrie na celú realizáciu. V súčasnosti sme jeden z mála, ak nie vôbec jediný projekt, ktorý ponúka dizajnérsky návrh a montáž v cene bytu.

Užite si luxus a pohodu.