Financovanie

Ak plánujete kúpu bytu prostredníctvom hypotekárneho úvere, vieme ako vám ušetriť čas a starosti. Potrebné dokumenty či komunikáciu s vybranou bankou zverte do rúk našim skúseným finančným poradcom.

Ak máte peniaze v hotovosti a vybrali ste si byt z našej ponuky, máte možnosť získať 4-percentnú zľavu, pri zaplatení 90 % z ceny bytu. 10 % zaplatíte po rekonštrukcii stavby a odovzdaniu bytu.

Predstavujeme vám štyri kroky k vášmu vysnívanému domovu

4 kroky k vášmu domovu ✓

1. Výber bytu

Neváhajte a v pokoji si preštudujte našu ponuku. Ak by ste mali akékoľvek otázky môžete nás kontaktovať telefonicky, mailom alebo osobne na Zbrojnična 10 A v Košiciach. Projekt Tostov palác vám bližšie predstavíme a pomôžeme s výberom bývania. Záleží nám na tom, aby vaše bývanie spĺňalo predstavy o domove

2. Podpis rezervačnej zmluvy a uhradenie rezervačného poplatku

Predpokladáme, že ste si z našej ponuky vybrali. Vyhliadnutý byt vám rezervačná zmluva zaistí na 15 dní, a to odo dňa jej uzavretia za rezervačný poplatok vo výške 2500 €, splatný do dvoch dní od jej podpisu.

3. Uzatvorenie zmluvy o budúcej zmluve a uhradenie čiastky vo výške 25 % z kúpnej ceny bytu

Chceme, aby ste si boli istí. Súčasťou zmluvy o zmluve budúcej bude okrem textu budúcej kúpnej zmluvy aj popis stavby a vybavenia bytu, jeho pôdorys a postup pri prípadnej klientskej zmene. Ak máte záujem o kúpu pivnice alebo parkovacieho miesta, zmluva zahrnie aj ich situačné zakreslenie.

4. Vystavenie kúpnej zmluvy a prevod vlastníctva po kolaudácii bytu

Doplatok ceny za vaše nové bývanie sa uskutoční po kolaudácii bytového domu, podpise kúpnej zmluvy a zápise bytu na list vlastníctva.

Pre čerpanie úveru nie je potrebné zabezpečovať znalecký posudok – postačí predloženie rezervačnej zmluvy.

Postup pri kúpe

Po výbere bytu , ktorý zodpovedá Vašim predstavám, nás môžete kontaktovať prostredníctvom telefónu alebo mailu. Dohodneme si osobné stretnutie na našom predajnom mieste na ul. Zbrojnična 10 A v Košiciach. Radi Vám predstavíme náš projekt a zodpovieme na všetky Vaše otázky.

REZERVAČNÁ ZMLUVA – REZERVAČNÝ POPLATOK

Jej účelom je rezervácia konkrétneho bytu pre potreby podpisu Zmluvy o budúcej kúpnej zmluve. Rezervácia bytu je stanovená od 5 do 15 dní odo dňa uzavretia rezervačnej zmluvy, pričom rezervačný poplatok vo výške 2.500,- eur s DPH je splatný do dvoch dní od dňa podpisu rezervačnej zmluvy.

ZMLUVA O BUDÚCEJ ZMLUVE – ČIASTKA VO VÝŠKE 25 % KÚPNEJ CENY

Súčasťou tejto Zmluvy bude text samotnej Kúpnej zmluvy, popis stavby a štandardu vybavenia bytu, postup pri klientskej zmene, pôdorys bytu a situačné zakreslenie umiestnenia pivnice a parkovacieho miesta, pokiaľ budete mať záujem o ich kúpu.

KÚPNA ZMLUVA – PREVOD VLASTNÍCTVA

Súčasťou tejto Zmluvy bude text samotnej Kúpnej zmluvy, popis stavby a štandardu vybavenia bytu, postup pri klientskej zmene, pôdorys bytu a situačné zakreslenie umiestnenia pivnice a parkovacieho miesta, pokiaľ budete mať záujem o ich kúpu.

V prípade záujmu o zloženie vyššieho doplatku Vám ponúkneme zľavu z celkovej ceny bytu. Výška zľavy sa bude odvíjať od výšky zloženého doplatku kúpnej ceny.